P.H.U DREWPOL - Produkcja Mebli Ogrodowych, Tartak, Stolarnia    


ikona Produkcja


Możemy zaoferować Państwu następujące
produkty: Pergole, Płoty sztachetowe,
Donice, Kwietniki, Rolbordery,
Kratki na pnącza, Podesty,
Deski tarasowe, Kantówki,
Tarcica sucha i mokra...

ikona

ikona Kontakt z nami


ikona telefon kontaktowy:
0048 61 881 76 26

ikona napisz do nas e-mail:
biuro[at]drewpolchudy.pl
ikona ikona Mapka dojazdu

ikona
Tu jesteś ikona strona główna ikona informacje o nas
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Informacje o nas


Firma P.H.U. "Drewpol" istnieje na rynku od października 1999 roku. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją szeroko pojętej galanterii ogrodowej. Przez ponad 13 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam zyskać uznanie i zaufanie naszych klientów. W gamie naszych produktów znajdziecie Państwo różnego rodzaju płoty lamelowe, płotki, pergole, podesty, rolbordery, donice, piaskownice i inne.

Nasze produkty kierowane są do klientów z krajów Unii Europejskiej. Od 2003 roku przy firmie działa tartak, dzięki czemu poszerzyliśmy ofertę o drewno budowlane.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów co roku wprowadzamy nowe wzornictwo oraz dbamy o estetykę i jakość naszych wyrobów. Drewno używane do produkcji pochodzi głównie od dostawców posiadających certyfikat
, który świadczy, że surowiec pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z "Zasadami Dobrej Gospodarki Leśnej". Nasza firma posiada swój certyfikat FSC od 2003 roku.

Posiadamy własną flotę transportową w ruchu krajowym i międzynarodowym, dzięki czemu możliwa jest szybka i terminowa dostawa towarów. Firma dysponuje własnym sprzętem do przewozu drewna, trocin i innych materiałów pochodzenia drzewnego.

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami krajowymi i zagranicznymi.
LOGO DREWPOL Tartak-Modliszewko P.H.U DREWPOL Modliszewko Produkcja Mebli Ogrodowych, Tartak, Stolarnia - pergole, płoty sztachetowe, donice, kwietniki, rolbordery, kratki na pnącza, podesty, deski tarasowe, kantówki, tarcica sucha i mokra, więźba dachowa, łaty, kontrłaty, tarcica szalunkowa, deski tarasowe, boazeria, deski podłogowe...
strona główna | informacje o nas | produkcja | galeria zdjęć | transport | kontakt |Polityka Prywatności|
Realizacja: Dpl Agency